Szerző Téma: Általános (Galaxy S)  (Megtekintve 224711 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Skynet

• Adminisztrátor, cikkíró, tesztelő, és hasonlók :)
  • Profi
    • Android verzió: 4.2
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
  • Szolgáltató: Telenor
  • Tablet típusa: Jelenleg nincs
  • Telefon típusa: Sony Xperia Z1 Compact
Általános (Galaxy S)
« Dátum: Július 04, 2010, 22:12:18 pm »
Általános beszélgetés a Samsung i9000 Galaxy S-ről. Ha felmerül benned valamilyen kérdés a készülékkel kapcsolatban, akkor itt felteheted (ha android rendszerrel kapcsolatos kérdésed van, akkor keresd meg az ahhoz tartozó egyéni topikot).   ;)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #1 Dátum: Július 05, 2010, 09:16:32 am »
Skynet!!

Nagyonszépen köszönöm én már ezt tenéked.

VeszkaGSM

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #2 Dátum: Július 05, 2010, 11:10:24 am »
Nos ez lesz a következő telefonom.. Valami ultra brutál :)

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #3 Dátum: Július 05, 2010, 13:16:42 pm »
Nekem ez a Bada stílusúra faragott Android nem jön be, de a készülék tudása jól hangzik.  :)

JohnnyHero

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #4 Dátum: Július 05, 2010, 14:13:43 pm »
Nekem ez a Bada stílusúra faragott Android nem jön be, de a készülék tudása jól hangzik.  :)
én úgy tudom ez táccs wíz 3-mas téma van rajta (a bada elvileg olcsóakon van/lesz) persze ez android szal ha nem teccik változtathac rajta  :) ez teccik benne

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #5 Dátum: Július 05, 2010, 15:38:47 pm »
én úgy tudom ez táccs wíz 3-mas téma van rajta (a bada elvileg olcsóakon van/lesz) persze ez android szal ha nem teccik változtathac rajta  :) ez teccik benne

A TouchWiz-t meg az Omnia óta utálom...  ;D

Egyébként idézet a PH-s tesztből:

"A készenléti képernyő háttere a már sokat emlegetett Wave-ről már   ismerős lehet, ami előrevetíti, hogy itt bizony történt némi badásítás.   Nem vagyunk távol az igazságtól, az Android egész felhasználói   felületét átszabták az új platformjuk képére, már a képernyőzár   feloldása is az ott ismert megoldással történik,..."

Lényeg a lényeg, nekem ez a készülék nem jön be igazán, a hatalmas kijelző miatt 1 nap a készenléti idő is... Igazából egyre inkább nem szeretem a Samsung készülékeket, mondjuk a Spica már a negyedik tőlük, lehet kissé meguntam (na meg eléggé unszimpatikus volt a Samsung hozzáállása is anno a 2.1-re való frissítéssel kapcsolatban).
Nálam 90%, hogy a következő készülékem nem Samsung lesz.

De ha lesz tulaj, akkor írogassatok róla, érdekelnek a személyes tapasztalatok majd  ;)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #6 Dátum: Július 05, 2010, 20:27:14 pm »
Na megvan az új szépség!!! ;D

Az előbbiekbe beleszólva egy kicsit, Bada-s vagy nem, egy valami tény. Ha egyszer a kezedbe veszed, soha többet nem akarod elengedni. A Spica-hoz képest valami csoda. Ma mikor bementem az üzletbe, két telefon közül választottam. Elsőnek Iphon volt a kezemben, utánna megnéztem ezt, és nem gondolkodtam a választáson. Amiket nézegettem képeket, videókat róla, messze nem adja vissza hogy milyen is valójáben. Olyan érzésem van most, és ezt semmi nagyképűség nélkül mondom, hogy a Spica, az Android megrontója. Nem akarom ócskárolni, mert akkor mikor vettem csak annyi pénzem volt, és abban az árkategóriában tényleg nem rossz. De ez a váltás olyan mint suzukiból mondjuk mecibe.

Még nem laktam be teljesen, de majd irok róla részletesen.

picur220

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #7 Dátum: Július 11, 2010, 16:07:40 pm »
Na megvan az új szépség!!! ;D

Az előbbiekbe beleszólva egy kicsit, Bada-s vagy nem, egy valami tény. Ha egyszer a kezedbe veszed, soha többet nem akarod elengedni. A Spica-hoz képest valami csoda. Ma mikor bementem az üzletbe, két telefon közül választottam. Elsőnek Iphon volt a kezemben, utánna megnéztem ezt, és nem gondolkodtam a választáson. Amiket nézegettem képeket, videókat róla, messze nem adja vissza hogy milyen is valójáben. Olyan érzésem van most, és ezt semmi nagyképűség nélkül mondom, hogy a Spica, az Android megrontója. Nem akarom ócskárolni, mert akkor mikor vettem csak annyi pénzem volt, és abban az árkategóriában tényleg nem rossz. De ez a váltás olyan mint suzukiból mondjuk mecibe.

Még nem laktam be teljesen, de majd irok róla részletesen.
A home képernyőt ugye ki lehet cserélni? Mondjuk amikor nekem ilyenem lesz, akkor már biztos lesz rá Froyo...:D

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #8 Dátum: Július 11, 2010, 16:46:39 pm »
A home képernyőt ugye ki lehet cserélni? Mondjuk amikor nekem ilyenem lesz, akkor már biztos lesz rá Froyo...:D

Persze olyan homot tehetsz rá amilyet akarsz. Mondjuk a Zeam-mel nem is badás.

picur220

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #9 Dátum: Július 11, 2010, 18:51:46 pm »
Akkor jó.:D

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

tsiguszka

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #10 Dátum: Július 12, 2010, 09:10:18 am »
Sziasztok!
Gondoltam kicsit felélesszük ezt a topicot,leírom a készülékkel kapcsaolatos tapasztalataimat.
A készüléken lévő Firmware:XXJF3/Nálam hibátlanul működik/

Külső:
Első ránézésre a készülék egy tálcának tűnik,kézbevétele után viszont közelsem kelt az emberben olyan tálca érzést..
A mérete első ránézésre nagyon nagy,elég nagy kezem van nekem pont jó ez a méret egy kezes használatra tökéletes..
Nagyon jól összerakott,kiválló az anyagminőség amivel a Samsung dolgozott.Hátoldalán a kis kitüremkedés télleg nagyon előnyös minden téren játék,netezés vagy fényképezésnél is kényelmes fogást biztosít..

Belső:
Nagyon kellemeset csalódtam,a készüléknek a 2.1 Eclaire rendszerre felhúzott TouchWiz 3.0 skinben.Vásárlás előtt azon gondolkoztam milyen skin progit tegyek fel,hogy eltüntethessem.Hát azóta is ez van rajta mert egyszerűen magával ragadnak a színek és a testreszabhatóság...Nagyon gyors és gördülékeny vele a rendszer.
A készülék kijelzője eddig a legszebb amit láttam.8Mpx ill.12Mpx képekkel van tele a készülékem gyönyörűen visszadja a színeket és a képek mintha megelevenednének a kijelzőn.
A hardverre egy szó nem lehet,hihetlen erős 3D gyorsítót kapott első dolgom az volt,hogy teleraktam 3D-s játékkal(toonwar,Nova,Sandstorm és a többi) mindet gördülékenyen akadás nélkül vitte..
Internet a készüléken rettentő gyors,gyári böngészővel teljes Zoom Out-on is tisztán olvashatók a szövegek..Mutitouch gördülékeny akadást nem tapasztaltam.Iphone-on megfigyelhető szűrke-fehér kockás háttérnek nyoma sincs..Oldalakat nagyon gyorsan betölti a teljes tartalmat beleértve.
Hangzása a készüléknek tökéletesen megfelelő,soha nem vártam többet egy telefontól mint hogy meghalljam amikor csörög..
Az hogy dobozhangja van számomra nem tűnt fel(lehet már süket vagyok)Ha valaki dolby hangzást akar telefon hangszórón keresztül hallani azzak sajnos nem tudok telefont ajánlani..

Más fórumokon nagyon sok hibáról lehet olvasni,ugyan ezzel a firmware el is írtak problémákat leszögezem nálam egyik sem jelentkezett..
két negatívumot tudok felhozni a készüléknek:Én nehezen találtam rá tokot,illetve szöszölödik az illesztéseknél..Tudom nem nagy dolog,de mégis..

Hát remélem leírtam minden fontosat,ha nem írjon bátran és leírom neki.
Üdv:tsiga

Nem elérhető Zoldborso

• Profi
    • Android verzió: 4.1
    • Profil megtekintése
  • ROM verzió, mod-ok: ParanoidAndroid
  • Telefon típusa: Xiaomi MI2S
Általános (Galaxy S)
« Válasz #11 Dátum: Július 12, 2010, 11:54:21 am »
Állítólag szépen futnak rajta a 3D játékok, de azt hallottam időnként csúnyán beleszaggat, és hogy ez úgy általában előfordul, akár menüben is. Ez igaz?

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #12 Dátum: Július 12, 2010, 19:53:38 pm »
Állítólag szépen futnak rajta a 3D játékok, de azt hallottam időnként csúnyán beleszaggat, és hogy ez úgy általában előfordul, akár menüben is. Ez igaz?

Nem igaz. Nekem egy hete van meg, de semmi hibát nem vettem észre rajta. Stabil a rendszer, szépen fut rajta akadás mentesen és simán minden. Nincs apró szaggatás mint a Spican. Most igy belakva, rootolva super user, szerintem jobb mint az iPhone. Szóval nem bántam meg a cserét.

unicumnext

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #13 Dátum: Július 12, 2010, 22:34:12 pm »
Teszt: http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_tesztek/20100712/samsung_galaxy_s_egyszeruen_a_legjobb/

Tényleg brutál, de nekem marad a Desire, a cikk írója összehasonlítja a Desire-vel csak arról feletkezik meg hogy a HTC ígérete szerint szinte mind benne lesz lesz a Froyo frissítésben. (720p felvétel és divx lejátszás)

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #14 Dátum: Július 12, 2010, 23:00:21 pm »
Teszt: http://www.mobilport.hu/mobiltelefon_tesztek/20100712/samsung_galaxy_s_egyszeruen_a_legjobb/

Tényleg brutál, de nekem marad a Desire, a cikk írója összehasonlítja a Desire-vel csak arról feletkezik meg hogy a HTC ígérete szerint szinte mind benne lesz lesz a Froyo frissítésben. (720p felvétel és divx lejátszás)

A különbség csupán annyi, hogy a HTC ígéri, itt meg már adott  ;)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #15 Dátum: Július 13, 2010, 07:38:22 am »

tsiguszka

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #16 Dátum: Július 14, 2010, 09:56:49 am »

Desire igen télleg szép készülék nekem is HTC-m volt előtte Én is Desire-t akartam venni de a Multitouch panel hiba nekem nagyon nem jött be és nem is lehet Froyoval javítani...
példa:http://www.youtube.com/watch?v=hVlsRCMltDg

És az előttem kérdezőnek aki a 3D szaggatást kérdezte,annak én is csak azt tudom mondani,hogy egy picike lagg sincs sehol...míg a desiren a 3D-s játékok nagy része akad,ezek röhögve fut....

narcotech68

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #17 Dátum: Július 15, 2010, 22:48:46 pm »
Vettem microSD kártyát, beraktam, formáztam, látja is a 16gb-ot az SD kártya settingsben. Mountolás után szépen látszik második drive-ként a 16gb a számitógépen. Kérdés az, hogy amit rápakolok, pl filmek, zenék stb, azt hogyan látja a telo? Mert hiába másolok rá, abból semmit sem lát a telefon. Magyarul, hiába lépek be a médialejátszómba, csak a belső SD kártyán levő filmjeimet tudom megnézni, ami a külsőn van, abból semmit sem lát. Kell valami könyvtárstruktura vagy hogy megy ez?

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #18 Dátum: Július 16, 2010, 07:26:28 am »
Vettem microSD kártyát, beraktam, formáztam, látja is a 16gb-ot az SD kártya settingsben. Mountolás után szépen látszik második drive-ként a 16gb a számitógépen. Kérdés az, hogy amit rápakolok, pl filmek, zenék stb, azt hogyan látja a telo? Mert hiába másolok rá, abból semmit sem lát a telefon. Magyarul, hiába lépek be a médialejátszómba, csak a belső SD kártyán levő filmjeimet tudom megnézni, ami a külsőn van, abból semmit sem lát. Kell valami könyvtárstruktura vagy hogy megy ez?

Elvileg semmit sem kell csinálni, mert bekeresi auto. De ha mondjuk az ES File Exproler látod a telefon belső memóriát, a mappákat, itt kell lenni olyan mappának hogy sd na ez a 16 Gb-od. Direkt kipróbáltam helyeztem át mappákat, és látja a galéria.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #19 Dátum: Július 18, 2010, 07:15:06 am »
Kiborít idegileg ez a rohadt GoogleTalk Service.  >:(  Hiába kapcsolom le a futó szolgáltatásokból, időnként elindul magától. Sztetek he eltávolítom a rendszerből akkor mi lessz?? Mármint a Google Talk-ot. Kell az valamire a rendszernek??? Mert én semmire sem használom, csak ku.vára idegesít hogy elindulgat magától a háttérben, és szívja az akksit mint atom.  :-[

petipetya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #20 Dátum: Július 18, 2010, 07:41:33 am »
Kiborít idegileg ez a rohadt GoogleTalk Service.  >:(  Hiába kapcsolom le a futó szolgáltatásokból, időnként elindul magától. Sztetek he eltávolítom a rendszerből akkor mi lessz?? Mármint a Google Talk-ot. Kell az valamire a rendszernek??? Mert én semmire sem használom, csak ku.vára idegesít hogy elindulgat magától a háttérben, és szívja az akksit mint atom.  :-[

Nyugodtan szedd le. Direkt kipróbáltam régebben, hogy legyalultam, és abszolút nem okozott problémát, az ebuddy is simán működik nélküle.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #21 Dátum: Július 20, 2010, 08:55:29 am »
Na megoldódott az akksi probléma. Eltávolítottam a rendszerből a talk apk-t, és a gtalkservice apk-t. 50%- kal, minimumtöbbet bir az akksi. Előtte  reggel lehuzva a töltőről, este 6-7 óra felé már kiírta hogy tegyem fel töltőre, most pedig tegnap reggel huztam le a töltőről, és még 33%-on van az akku. Igy már tűrhető. De hogy mit pofátlankodot ez a rohadt gtalkservice mindenbe ezt nem értem.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #22 Dátum: Július 20, 2010, 14:11:18 pm »
Volt vele egy kis bibi. Nem frissített a marketről. Ugy hoztam helyre, hogy a konyhából kifőztem a Gmailos cuccokat. Kicsomagoltam, és csak a gtalk.service.apk-bemásoltam root exprolerrel, a system/app mappába, majd install és restart. Most működik a market. Ezt hetente sajna megkell csinálnom, mert nem akarom hogy magától elindulgasson az a ku.va gtalk.service.
A rendszernek meg nem nagyon kell semmire. Működött minden a Marketet kivéve.

petipetya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #23 Dátum: Július 20, 2010, 21:06:14 pm »
Volt vele egy kis bibi. Nem frissített a marketről. Ugy hoztam helyre, hogy a konyhából kifőztem a Gmailos cuccokat. Kicsomagoltam, és csak a gtalk.service.apk-bemásoltam root exprolerrel, a system/app mappába, majd install és restart. Most működik a market. Ezt hetente sajna megkell csinálnom, mert nem akarom hogy magától elindulgasson az a ku.va gtalk.service.
A rendszernek meg nem nagyon kell semmire. Működött minden a Marketet kivéve.

Ugyanezt játszottam ma el, csak i5700-án:

A root explorerben legyalultam ezeket:
/system/app/gtalkservice.apk
/system/app/Talk.apk
/system/app/TalkProwider.apk

Utána a marketre és a gmail szinkronizálásra ezt írja a telefon: A com.google.process.gapps folyamat váratlanul leállt, kényszerbezárás.

A konyhában főztem egy rom-ot, abból kiszedtem a gtalk-ot, újratelepítettem, látom is a gtalkservice.apk-t, Talk.apk-t és a TalkProwider.apk-t a /system/app-ben, de akkor is a kényszerbezárásos hiba jön elő. Restart megvolt.

Rányomtam a gtalkservice.apk-ra, telepítettem, de nincs meg a menüben és kényszerbezárást ír a marketre és a szinkronizációra. restart szintén megvolt.

Hogyan tudom helyrehozni?

Megoldva!
- Letöröltem a /system/app mappából ezt a hármat, majd restart.
- Az alkalmazások listájában letöröltem ezt a hármat, és valami com.provide nevű dolgot, vagyis összesen négyet, majd restart.
- A konyhából letöltött rom-ból kiszedtem a gtalkservice.apk-t, Talk.apk-t és a TalkProwider.apk-t, bemásoltam a /system/app mappába, majd restart.
- A /system/app mappában rányomtam mindháromra, feltelepítettem őket, majd restart.

És láss csodát, minden működik, mint azelőtt: gmail szinkronizáció és market letöltések is.
Köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni és reagáltál.  :)

skyxcore

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #24 Dátum: Július 24, 2010, 11:53:36 am »
sikerült pár napig tesztelnem a vasat,és vegyes érzelmeim vannak a a samsung galaktikus zászlóshajójával kapcsolatban...

ami tetszett:
-super amoled( bitang-brutál jó,de napfénybe nagyon nem az igazi)
-gyors
-viszonylag nagy kijelző
-720p recording

ami nem tettszett:
-siralmas kamera,hiába ott a 8mpixel,de elég rusnya képeket csinál+ kb nem enged 5cm-nél közelebbi képet csinálni.
-ultra low end anyagokból készült a készülékház
-akku kapacitása
-vaku hiánya

összességében jó telefon,nálam a super amoled vitte a pálmát,mert valahogy már olyan ha ránézek a spica vagy a hd2 kijelzőjére,mintha gombostűvel szúrnák a szemem :D (túlzás :P )
ajánlott kategória,ha valaki nem fényképezésre használja,és nem akad fent ilyeneken ,hogy minőségi anyagokból van e összerakva.

reddoors

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #25 Dátum: Július 25, 2010, 22:22:18 pm »
sikerült pár napig tesztelnem a vasat,és vegyes érzelmeim vannak a a samsung galaktikus zászlóshajójával kapcsolatban...

ami tetszett:
-gyors
-viszonylag nagy kijelző
-720p recording

ami nem tettszett:
-siralmas kamera,hiába ott a 8mpixel,de elég rusnya képeket csinál+ kb nem enged 5cm-nél közelebbi képet csinálni.
-akku kapacitása
-vaku hiánya

összességében jó telefon,nálam a super amoled vitte a pálmát,mert valahogy már olyan ha ránézek a spica vagy a hd2 kijelzőjére,mintha gombostűvel szúrnák a szemem :D (túlzás :P )
ajánlott kategória,ha valaki nem fényképezésre használja,és nem akad fent ilyeneken ,hogy minőségi anyagokból van e összerakva.
Na fene!- és, hogy tesztelted? -és melyik ROM-al?
Szerintem a kamera nem olyan siralmas.
A készülékház karcálló elő és hátlap.
Az akku kapacitása relatív mert folyamatos Live Wallpaper , bekapcsolt WiFi , 3G és GPS  + telefon és internethasználat mellet is kibír 1 napot. Ha ezeket mellőzöd akkor szerintem legalább 3nap. Nem mondható rossznak!
A spica gyengébben muzsikál akksi terén.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #26 Dátum: Július 26, 2010, 08:20:46 am »

ami tetszett:
-gyors
-viszonylag nagy kijelző
-720p recording

ami nem tettszett:
-akku kapacitása
-vaku hiánya

Sztem nem GalaxyS-et teszteltél, ha ezeket tapasztaltad. A kamerája *cenzúrázva jó, igaz hogy csak 5 mpixel, de *cenzúrázva jó képeket csinál, a videó meg.... hát még telefont nem láttam ilyen jó minőségű videót csinálni. A készülék anyaga, sztem ez sem rossz, de kinek a pap, kinek a papné.  Akku kapacitás, ekkora kijelző eszi az áramot, de a vele egy méretű kijelzőt használó készülékek közül, ő birja a legtovább. Vaku hiánya, nos amelyik telefonon van vaku szart sem ér vele, mert mintha csak extra, vagy csak dísz lenne rajta. Ugyanis amit a telefonokba építenek vakut csak vakunak nevezik egyesek, amúgy csak villanó fényecske. Az "S" előtt Spica-m volt és az előtt 5800-ás Nokia-m. Neki volt "vaku"-ja, de ha nem megfelelő fényben használtad a kamerát, a kép majdnem ugyan olyan volt, mintha nem is használtál volna "vaku"-t. Ezek után vagy nem GalaxyS-et tszteltél, vagy nagyon fanatikusan kiritizálva néztél rá.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #27 Dátum: Július 29, 2010, 08:13:30 am »
Örömmel közlöm a nagyközönséggel, hogy kint van a 2.2 I9000 GalaxyS-re. :  http://samsung-firmware.webs.com/samsungi9000.htm
Mindjárt ki is próbálom.

Nem elérhető Fób

• Törzstag
    • Profil megtekintése
  • Telefon típusa: Spica
Általános (Galaxy S)
« Válasz #28 Dátum: Július 29, 2010, 09:14:48 am »
És nagyon remélem, hogy Spicára is hamarosan ráhegesztik. :)

picur220

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #29 Dátum: Július 31, 2010, 11:27:01 am »
Örömmel közlöm a nagyközönséggel, hogy kint van a 2.2 I9000 GalaxyS-re. :  http://samsung-firmware.webs.com/samsungi9000.htm
Mindjárt ki is próbálom.

TouchWiz-es a 2.2?

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #30 Dátum: Július 31, 2010, 11:45:35 am »
TouchWiz-es a 2.2?

A 2.2 nem, csak ami a Samsung kezei alá kerül  :)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #31 Dátum: Július 31, 2010, 11:56:50 am »

Ja biztos.  ???  Amugy mi az a TouchWiz ?

Nem elérhető Zoldborso

• Profi
    • Profil megtekintése
Általános (Galaxy S)
« Válasz #32 Dátum: Július 31, 2010, 12:04:53 pm »
Az alap home felület amit kaptál a 2.1-el...  ;)
Azthittem vágod az ilyet, a "Hogy néz ki az androidod" topikban lévő hsz-ed alapján  ::)

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #33 Dátum: Július 31, 2010, 12:27:35 pm »
Ja biztos.  ???  Amugy mi az a TouchWiz ?

Ez tényleg meglepő, hogy nem tudod  :o A TouchWiz olyan, mint a HTC-nél a Sense, csak az előbbi egy rakás szar az utóbbihoz képest  ;D Magyarán a gyártó átdolgozott felülete, amit implementálnak egy adott oprendszerre (esetünkben ez ugyebár az android).

Nem elérhető Zoldborso

• Profi
    • Profil megtekintése
Általános (Galaxy S)
« Válasz #34 Dátum: Július 31, 2010, 13:15:34 pm »

Ez tényleg meglepő, hogy nem tudod  :o A TouchWiz olyan, mint a HTC-nél a Sense, csak az előbbi egy rakás szar az utóbbihoz képest  ;D Magyarán a gyártó átdolgozott felülete, amit implementálnak egy adott oprendszerre (esetünkben ez ugyebár az android).

Hát igen... A HTC félében több munka volt... Speciel a notification bar-ból a TouchWiz-es fekete nagyon tetszik (andro-id fw-ben is az van) :)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #35 Dátum: Augusztus 01, 2010, 08:50:54 am »
Köszönöm az oktatást fiúk! Már nem halok meg hülyén ;D
Amugy az eredeti kérdésre a válasz, igen TW Lancher a home felület  ;) és nem is egy rakás szar. Egyszerű és nagyszerű. Nekem tetszik. Feltettem egy párat kipróbálni, de az eredeti maradt, mert nekem a TouchWiz jött be a legjobban. :P

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #36 Dátum: Augusztus 01, 2010, 09:33:02 am »
Köszönöm az oktatást fiúk! Már nem halok meg hülyén ;D
Amugy az eredeti kérdésre a válasz, igen TW Lancher a home felület  ;) és nem is egy rakás szar. Egyszerű és nagyszerű. Nekem tetszik. Feltettem egy párat kipróbálni, de az eredeti maradt, mert nekem a TouchWiz jött be a legjobban. :P

Ízlések és pofonok, én a HTC Sense-hez képest írtam, hogy szar, és ahhoz képest valóban az, ezen nincs mit szépíteni.  :)

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #37 Dátum: Augusztus 01, 2010, 10:06:46 am »

Ízlések és pofonok, én a HTC Sense-hez képest írtam, hogy szar, és ahhoz képest valóban az, ezen nincs mit szépíteni.  :)

A  Sense-t nem próbáltam. Lehet ha kipróbálnám, akkor nekem is ez lenne a vélaményem. Viszont én meg vagyok vele elégedve és marad ez.

picur220

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #38 Dátum: Augusztus 01, 2010, 15:03:39 pm »

Én most arról beszélek, ami kijött a G.S.-re, azon nincs TW?

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #39 Dátum: Augusztus 01, 2010, 15:19:15 pm »

De TW Launcher a home-ja.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #40 Dátum: Augusztus 01, 2010, 15:52:17 pm »

AYS

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #41 Dátum: Augusztus 01, 2010, 16:17:10 pm »

Touchwiz van spica-ra is de talán megnéznéd a hogyan néz ki az androidod topikot ott van:) ( 1 oldalt vissza és az én képeim között van.)

picur220

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #42 Dátum: Augusztus 01, 2010, 22:46:03 pm »
Touchwiz van spica-ra is de talán megnéznéd a hogyan néz ki az androidod topikot ott van:) ( 1 oldalt vissza és az én képeim között van.)

Nem ez volt a kérdés... na mind1, jártam már abban a topikban, tudom, hogy van ilyen, de bugos állítólag, szal nem kínlódok vele, meg amúgy se tetszik. LauncherPro Plus rulz!:D

AYS

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #43 Dátum: Augusztus 02, 2010, 03:05:26 am »
Nem ez volt a kérdés... na mind1, jártam már abban a topikban, tudom, hogy van ilyen, de bugos állítólag, szal nem kínlódok vele, meg amúgy se tetszik. LauncherPro Plus rulz!:D
megoldották a bugot majd teszek fel új képeket.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #44 Dátum: Augusztus 10, 2010, 08:58:43 am »
Ha valakit érdekel az I9000XXJP3 Frojo Rootolva: http://loadbalancing.modaco.com/download.php?url=paul/galaxys/JP3.rooted.insecure.clockworkmod.zip

Ugyanis Leshak nem hajlandó vele foglalkozni, vagy nem foglalkozhat vele?: http://forum.samdroid.net/f49/info-root-mods-i9000-froyo-2-2-a-1721/

Nos vissza térve az első linkre, páran panaszkodtak hogy egy-két dolog nem működik megfelelően, a romban. Én úgy csináltam, hogy feltoltam az eredeti JP3-at, majd az első linkről letöltött romból csak a rootolt PDA.tar-t rátoltam. Minden megy és működik megfelelően.

Terminál: su     << az utolsó művelet.

Eredeti I9000XXJP3:  http://www.megaupload.com/?d=7OPTSWGP   (pass: samsung-firmwares.com )

Egyébként itt találtam:  http://android.modaco.com/content/samsung-galaxy-s-s-modaco-com/314988/03-august-r2-xxjp3-froyo-pre-rooted-insecure-boot-clockworkmod-recovery-for-odin/

Használjátok, élvezzétek.

AYS

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #45 Dátum: Augusztus 10, 2010, 09:02:54 am »
Modaco is nagy mágus de ő t-mobile pulse-al kezdte a pályafutását.
Viszont Leshak most a spica froyoval foglalkozik és szerintem nincs ideje most az S-re meg gondolom tesztelik az új touchsreen drivert spicara(multitouch miatt)

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #46 Dátum: Augusztus 10, 2010, 12:02:41 pm »
spitya,

milyen a GalaxyS? Franc álljon bele, eleinte nem tetszett, aztán ahogy jobban nézegetem... hát kéne.  ;D
Spica a fasorban elbújhat mögötte, pedig ez is tetszik, mint készülék - persze nem is egy árkategória, ezért is nem lesz nekem egy darabig S  :(

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #47 Dátum: Augusztus 10, 2010, 12:23:59 pm »
spitya,

milyen a GalaxyS? Franc álljon bele, eleinte nem tetszett, aztán ahogy jobban nézegetem... hát kéne.  ;D
Spica a fasorban elbújhat mögötte, pedig ez is tetszik, mint készülék - persze nem is egy árkategória, ezért is nem lesz nekem egy darabig S  :(

Pont ma beszélgettem Ays-al a telóról. Annyit röviden, hogy rendesen szerelmes vagyok bele. Azt hiszem elmondtam mindent.  Azt az elején is leírtam, ha egyszer a kezedbe veszed, soha többé nem akarod letenni.

Amugy a T-nél már ki lehet hozni 28-é.  Majd csak nyomul a Telenor is. :-\

Nem elérhető Skynet

• Profi
    • Profil megtekintése
    • Andro-ID
Általános (Galaxy S)
« Válasz #48 Dátum: Augusztus 10, 2010, 12:35:51 pm »
Pont ma beszélgettem Ays-al a telóról. Annyit röviden, hogy rendesen szerelmes vagyok bele. Azt hiszem elmondtam mindent.  Azt az elején is leírtam, ha egyszer a kezedbe veszed, soha többé nem akarod letenni.

Amugy a T-nél már ki lehet hozni 28-é.  Majd csak nyomul a Telenor is. :-\

Mediamania XL csomaggal, ami havi 15, és nem is tudnám kihasználni...  :-\ Hiába, ez egyelőre nem az én játékszerem. Videót néztem róla... basszus, az ikonok ott vannak. Nem csak látod, hanem... ott vannak, mintha rá lennének rajzolva... szóval ez most érthetetlennek hangzik, de te biztos érted  :D Szóval *cenzúrázvaányosnak néz ki tényleg.

spitya

• Vendég
Általános (Galaxy S)
« Válasz #49 Dátum: Augusztus 10, 2010, 13:00:55 pm »

Mediamania XL csomaggal, ami havi 15, és nem is tudnám kihasználni...  :-\ Hiába, ez egyelőre nem az én játékszerem. Videót néztem róla... basszus, az ikonok ott vannak. Nem csak látod, hanem... ott vannak, mintha rá lennének rajzolva... szóval ez most érthetetlennek hangzik, de te biztos érted  :D Szóval *cenzúrázvaányosnak néz ki tényleg.

Nem csak értem, hanem tudom. A kijelzője, nagyon brutál. semmi pixel, nem bántja a szemet, tényleg ott vannak az ikonok, meg minden. Egyszerűen ezt az érzést amikor a kezedben van és nézegeted, vagy dolgozol vele, nem lehet elmondani. Ez mindennél másabb. Jobb. Sztem. Meg a tesztek szerint is. Belinkelek egyet a sok közül ha esetleg nem nézted még, láss csodát: http://www.youtube.com/watch?v=DLUQP7CWyeQ&feature=related